Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Engjejt Po Zbresin  (Feat. Elinara Shehu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Elinara Shehu

02/08/2007

2007-08-02T00:42:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Engjejt Po Zbresin" kënduar nga Denada Bare.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denada Bare i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet