Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Taraj & Paola Little Star - Ajo Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

[DENISI:]
Ajo, zhduk si me magji
jo, nuk eshte me
jo, jo, jo
ajo dhe fryma e saj mungon
tani ne te dy te vetem do jetojm
E vogel je
papritmas bota mbeti bosh
e vogla ime per ty do behem me i fort
per ty do te jem une shpres e fort,
pergjithmon
e vogla ime,mos vë lot
faj nuk ke, te rritesh dot
e veshtir, eshte per ne te dy
faj nuk ke
aaa kjo dhimbje sot
humbem ne te dy ate fjal ate fjal te ngrot
nuk ka asgje qe ne te dy na ndan
do te jemi bashk
aa kjo akjo akjo zemer dhimbje mban
e vog... e vogla ime, e vogla ti
jo, jo, jo, jo
ti sot mos ver lot

[PAOLA:]
E di, jam drit e syrit tend
o ba,tani nje jete e re na pret
me ty,
e di un dhimbje s'do e ndjej
e fort,e fort me ty do jem

[DENISI:]
e vogel je,papritmas bota mbeti bosh
e vogla ime,per ty do behem me i fort
per ty do te jem une shpres e forte,
pergjithmon
e vogla ime mos ve lot
faj nuk ke,te rritesh dot
e veshtir eshte per ne te dy
faj nuk ke
ah kjo dhimbje sot
humbem ne te dy ate fjale,
ate fjal te ngrote
nuk ka asgje qe ne te dy na ndan
do te jemi bashk
ah kjo ah kjo ah kjo zemer dhimbje mban
e vog,e vogla ime,e vogla ti
jo,jo te fort do te jemi bashk
Denis Taraj
Publikimi: 01/05/2019
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Four Infinit Production


Denis Taraj & Paola Little Star - Ajo Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Mungon".
3. Video është e këngës "Ajo Mungon", por nuk këndohet nga Denis Taraj & Paola Little Star.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Taraj:


Komente 0