Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Cimi - Ajshe (Feat. Hekuran Krasniqi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hejj people ajeni gati
let's feel it
I am Dj Cimi
clap your hands everybody

Ku ke ti moj ajshe moj te molla
ajshe te molla aman te molla
Lype lype

Ku ke ti moj ajshe moj te molla
ajshe te molla aman te molla
Ku ke ti moj ajshe moj te molla
ajshe te molla aman te molla
hej hek ajshe ku ke ti moj ajshe
ku ke ti moj ajshe e hajshe ti mollen e hajshe

ajshe ku ke ti moj ajshe}3x
e hajshe mollen e hajshe
ajshe ku ke ti moj ajshe
ajshe tmorra ty perpunova
per qef temin e tmarova
ajshe a po del ne bahçe
Faqe manushaqe
ajshe a e man mend kur kajshe
lulen e unazen perdore kur e majshe
ti te molla shkojshe ajshe mollat nuk i hajshe ajshe mu mdashurojshe
cdoher anej kalojshe

ajshe ku ke ti moj ajshe}9x

ajshee


Ky tekst u dërgua nga Jehona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dj Cimi
Featuring: Hekuran Krasniqi
Publikimi: 23/10/2009


Dj Cimi - Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajshe".
3. Video është e këngës "Ajshe", por nuk këndohet nga Dj Cimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Cimi:


Komente 0