A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsi Celmeta

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
Olsi Celmeta is a popular songwriter and collaboriative artist of Ethno music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See More

  • Songs:

» Dërgo Një Këngë »
Related Artists:

Sergi Disha

Delo Isufi

Vasil Dede

Naim Plaku

Gezim Mneri

Vani Rushiti

Altin Llakaj

Kol Susaj

Lambert Jorganxhi

Elvis Duro


Tags: Olsi Celmeta, Dj Olsi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019