TEKSTESHQIP

Marseli, Altini, Marjusi & Banda Osmani
Si Bomba
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Bomba" kënduar nga Marseli, Altini, Marjusi & Banda Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.