Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Viper - Uhh Baby  (Feat. Nyanda & Young Zerka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Young Zerka

08/08/2016

2016-08-08T16:22:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Uhh Baby" kënduar nga Dj Viper.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Viper i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Viper:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet