Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Si Gjethet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mendoj per ty
Ku do jesh valle
Pse lot ne sy kam
Dhe pse po ndjej kaq mall
Ne syte e mi ti s’le pranvere
Trishtimi vend kish zene
E thelle brenda ish terr

Por si gjethet bien vitet mbi pasqyre
Kur gabohesh,ti mendohu mire
Kjo jete shpirt per te shkuar lart ka shkalle
Une po ngjitem, ndersa ti zbret ngadale

Vertet te thashe
I pasur s’jam
Por thelle ne shpirt
Une me ty gjithe boten kam
Te dua shume thashe
A e mban mend
Dhe lamtumira e akullt
Po me çmend

Je tek kthehesh dhe mendon se çelsin ke
Por une zemer kame vene brave te re
Syte e mi vajze dhe pa ty do kene pranvere
Ne shpirt thelle drita e diellit vend do zere

Por si gjethet bien vitet mbi pasqyre
Kur gabohesh,ti mendohu mire
Kjo jete shpirt per te shkuar lart ka shkalle
Une po ngjitem, ndersa ti zbret ngadale


Djemte E Detit - Si Gjethet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Gjethet".
3. Video është e këngës "Si Gjethet", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:


Komente 0