A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djemte E Mallakastres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Djemte E Mallakastres është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Nëntor 2012, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Mallakaster Nene Te Kemi". Më datë 1 Qershor 2013, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Dollia E Jugut". Më datë 15 Mars 2016, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Shoqeri Lezeti Dasmes". Më datë 25 Maj 2016, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Kolazh". Më datë 24 Gusht 2019, Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "I Z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Opari

Kenga Lapardhiote

Bilbilat E Vrionit

Djemte E Vjoses

Ere E Tepelenes

Crossbones

Grupi Mjellma

Gillespie

Korgelt

Tempulli G


Tags: Djemte E Mallakastres

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019