TEKSTESHQIP

Safet Lezaj & Djemtë E Mallakastrës
I Zoti Shtëpisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Zoti Shtëpisë" kënduar nga Safet Lezaj & Djemtë E Mallakastrës.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.