Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Xhoni - Cash Cash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cash Cash".
3. Video është e këngës "Cash Cash", por nuk këndohet nga Don Xhoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Xhoni - Cash Cash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  46

Teksti:

Don Xhoni

Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

19/09/2020

2020-09-19T16:00:10+00:0024 or un mun me ta lon ndor
800% mentalisht sa ti boj hor
Senet i ke t’lodhta per parashkollor
competition 0 f**k it and just go

Drip drip drip drip drip drip drip
I mean sille sille sille stila (2x)

Cash cash
Jena tu bo (4x)

Ni telefonat kercuse
Haveri me shurdhuse
Doren nalt m’fal ni pytje provokuse
Z. Prokuror ktu Big Don Xhoni per rastin msuse
Rasti jem o rast penal qeshi n’menyre irrituse
M’tha osh’t e shkrume
Ma se e ki qiken t’martume
I thash zine qikes t’madhe mi dek fmija prej naj bume
Takim ndark boj nkitchen
Nuk i mar qe s iqen
I kom dhipat ma t’fort
Po sdojne t’perpiqen
Kejt qa boj, un kurr kerkon se thrras
Se e kom trunin alien
E nuk duhet shume problem na na
Me qetsi une po nina supermen
E transporti kryet shpejt
Qiti paret ajrokrem na

24 or um vyn me ta lon ndor
800% mentalisht sa ti boj hor
Senet i ke t’lodhta per parashkollor
competition 0 f**k it and just go

Drip drip drip drip drip drip drip
I mean sille sille sille stila (2x)

Cash cash
Jena tu bo (4x)

Ajo mu mthirr papi papi papi
Jeta shume e shpejt une e thirr maseratti
Hardcore shit lekt kapi kapi
Skam me dek pa honger me lug dukati
Selfmade po gjith po gjith
Hekesh shpejt
Vim krejt ekip ekip
Lekt njeki perdit perdit
Pune me tbardh infinit
I,kok,crack,speed

Shake it shake it baby
Republik domenikane
Ajo ma do shokin me t’vesh krejt dolce gabbana
Emri Cotte gjeneza o puro italiane
Purple haze amsterdam
Jam me 3 hajvane

Cash cash
Jena tu bo (4x)


Ky tekst u dërgua nga Arlind bytyqi21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Don Xhoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet