Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Xhoni - Deri Kur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  83

Ti e din qe të kom dasht shum
Dhe me e pas ni fmi
Me ik diku n‘fshat!
Me pak fjal
Me pas nji jet t'lumtur
Ama tregom edhe sa me prit
Deri kur!

REF.:
Deri kur met prit ma
Deri kur met prit ma
Iki nata iki dita

Deri kur met prit ma
Deri kur met prit ma
Iki nata iki dita.

Nëse nuk kisha dasht une
Na dy S’ishim njoft
Per ty i pata do tekste
Nuk i dhash se kish shum n'to
Tripi jon ke shum ma thell
E jo veq dy shok!

Menjen e pate shum nalt
Tentova met kthy në tok!
Për ty po menoj veq kur po pi vodk
Kejt senet qe i bonum na dy
Si bon kerkush n’bot

Ti je andrra ma e mir
N’jet që um ka ndodh
Kto fjal jan prej Zemre
E di qe je lodh
Deri kur me t’prit ma
Deri kur me t’prit ma
Iki nata iki dita!

REF.:
Deri kur me t’prit ma
Deri kur me t‘prit ma
Iki nata iki dita!
Deri kur me t‘prit ma
Deri kur me t‘prit ma
Iki nata iki dita!

Ne kte hekurudh une jam hekur
ti je udhë
Sjom un tu ju mburr
Dijamanta pate n dur!
So pun karakteri dashnija jote kejt gur
Tash jam tu bo xhiro
Menimet mi zhduk.

Baby yo my diva..
Baby yo my diva..
Kur po tkapi n’mes
Po ma bon t’lutna tranquila

Baby yo my diva..
Baby yo my diva..
Kur po tkapi n’mes
Po ma bon t’lutna tranquila

REF.:2x
Deri kur met prit ma
Deri kur met prit ma
Iki nata iki dita!

REF.: 2x
Deri kur met prit ma
Deri kur met prit ma
Iki nata iki dita!


Ky tekst u dërgua nga Elima.butrint ❤❤ / #donifanDon Xhoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2021
Teksti: Don Xhoni
Produksioni: Çelik Lipa
Master: Nome Ent
Directed: Elena Kelmendi
Dop: Arianit Gjonbalaj
Editing & Grading: Agon Nushi
Aerial Footage: Agon Nimani
Executive Producer: Besart Muqolli (Gjoni Black)Don Xhoni - Deri Kur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Kur".
3. Video është e këngës "Deri Kur", por nuk këndohet nga Don Xhoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

39

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Don Xhoni:


Komente 0