Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Ndjehem E Lumtur (Feat. Armend Rexhepagiqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dielli i mengjezit te ledhaton,
ndjeh fytyren time,
dit e re e bukur po fillon,
per mua plot gezime,
I ha krahet kur te fluturoj rrij me qiellin tim,
dua te gjith botes ti tregoj se ti je gezimi im,
Ref:Ndjehem e lumtur,
Ndjehem e lumtur,
Ndjehem e lumtur,qe te kam
Si nje rreze shprese erdhe ti dhe hyre ne mua.
me buzqeshje dhe me plogeshti,
shpirti im u zgjua,
Tani duhet se do te ndryshoj edhe brenda meje,
dua gjithe boten ta perqafoj,
vetem te jem gjithmon pran teje,
ndjehem e lumtur,
ndjehem e lumtur,
ndjehem e lumtur,


Ky tekst u dërgua nga Alma

Donika Gashi - Ndjehem E Lumtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjehem E Lumtur".
3. Video është e këngës "Ndjehem E Lumtur", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0