Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Krasniqi - Nuk Mundem Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Asdren Rrahmani

Muzika:

Donjeta Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

10/03/2010

2010-03-10T01:46:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Mundem Me" kënduar nga Donjeta Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donjeta Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Donjeta Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet