TEKSTESHQIP

Donnss
Cocaina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cocaina" kënduar nga Donnss.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 27 Nëntor 2020, Donnss publikon videoklipin "Cocaina". Teksti i këngës u shkrua nga Donnss. Produksioni audio u realizua nga RZON.