Donnss
Donnss

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Donnss është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Nëntor 2020, Donnss publikon videoklipin "Cocaina". Teksti i këngës u shkrua nga Donnss. Produksioni audio u realizua nga RZON. Më datë 5 Gusht 2022, Donnss publikon videoklipin "Xhamat E Zi". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Donnss. Produksioni audio u realizua nga Ghulo & Darddy....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0