TEKSTESHQIP

Donnss
Xhamat E Zi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhamat E Zi" kënduar nga Donnss.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 5 Gusht 2022, Donnss publikon videoklipin "Xhamat E Zi". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Donnss. Produksioni audio u realizua nga Ghulo & Darddy.