TEKSTESHQIP

Doza
Si President
Lyrics

Ref: Mjeti krejt i zi yeah, Eskorta mrapa
me shofer privat yeah
jam tu leviz si president
o president X2

un pasagjer, dy mjete mrapa
me radio mars
po nuk o garda
jan shoket e mi, me foristrada
me mu leviz e gjith skuadra
kena dal sonte per qef
tu shiju Tironen by night
muzik me bass ne sfond
jointat ndez,yeah thats right
jo nuk dum tja dim
mendjen e kena staku
with my day-ones ne krah
ashtu siq e kam end'rru
nga nentoka n'qiell te 7
na ki ne studio m'kombinat
krejt e din se jena real
cuna me zemer te arte
i veshur si diplomat
gishtat lart i kam si 2PAC
un jam presidenti i vertet
cdo keng e imja eshte ligjerat

Ref: Mjeti krejt i zi yeah, Eskorta mrapa
me shofer privat yeah
jam tu leviz si president
o president X2

yeah my G
tu shetit ne t'gjitha zonat
jepi gaz, jepi gaz, jepi gaz digji gomat!
volum i lart ne sfond kenga mesnat
nuk kom nerva per politik
po e kisha bo nji fushat
se krejt keto pushtetar jan faceless
ne perfaqesojm veq greatness
shum high thirrem highness
lirikat e mija jan priceless
veprat e ketyre jan wackness
un jam drita ne kte darkness
nuk kam mikrofon podiumi
mikrofoni im eshte wireless
se jam ne sken tu e djeg
fishekzjarre dhe CO2-sh
jam ne terren dhe do vazhdoj
deri sa te behem gjysh
si president
super fly
on top
kta pysin:"qysh?"
nuk do ndalem asnjeher
deri sa kordat te me zen ndryshk

Ref: Mjeti krejt i zi yeah, Eskorta mrapa
me shofer privat yeah
jam tu leviz si president
o president X2

outro:
president
o president
president
o president

DËRGOI: