A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Majk - Kcen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  214

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/09/2016

2016-09-06T17:00:04

Teksti:

Majk

Muzika & Orkestrimi:

Cricket

Video Produksioni:

Entermedia


Afrohu ma ngat mos um rri ti n'distance
me kon si ti se kisha hup kurr kete shanc
Une edhe ti bashk besom kena shume class
Spe din kush je e jon ka dojn me plas
kallzom kush je ti
sa se ka mar vesh tjetri
ti po dokesh amazing
a ishe bo my baby
mos meno per neser
as mos meno per EX-in
mos um thuj so momenti
se na e bojna momentin e eee

Sado qe ik prej meje
besom prap une kom me t'njek,
menyra qysh eshte ka kcen
pom shtin syt kurr mos mja hek
dikush thirri zjarrfiksat
se veni o tu djeg, tu djeg tu djeg tu djeg...

Ref:
Posht nalt djatht majt qyre qysh po kcen
1 2 3 boje prap ti te ket sen
S'eshte mexikane as braziliane o ajo prej prishtines
ose prej tiranes houu

(2X) kqyre qysh po kcen kcen kcen
kcen kcen kcen
kqyre qysh po kcen kcen kcen
kcen kcen kcennnnnn..

Ajo po don qef, ajo spo don stres
Ajo ka dal me kcy me kcy me kcy deri mengjes
ska lidhje a ka njerz, ska lidhje kush pe sheh
Ajo ka dal me kcy me kcy me kcy pa kompleks

Se ke dal me kcy ke dal me thy
nuk e din kur kthehesh houu
Mu je tu mpelqy je tu shkelqy
prej largit vrehesh houu
Kontaktin me ty afer me sy situata nxehet
Ni gote per ty ni gote per mu derisa dehem
deri sa dehem, deri sa dehem bejbiiiii
OMG ajo nuk o normal,
menyra qysh eshte ka kcen perfekt osht fenomenal

Ref: Posht nalt djatht majt qyre qysh po kcen,
1 2 3 boje prap ti te njejtin sen
S'eshte mexikane as braziliane o ajo prej prishtines
ose prej tiranes houu

(2X) kqyre qysh po kcen kcen kcen
kcen kcen kcen
kqyre qysh po kcen kcen kcen
kcen kcen kcen...

Ref: Posht nalt djatht majt qyre qysh po kcen,
1 2 3 boje prap ti te njejtin sen
S'eshte mexikane as braziliane o ajo prej prishtines
ose prej tiranes houu

(2X) kqyre qysh po kcen kcen kcen
kcen kcen kcen
kqyre qysh po kcen kcen kcen
kcen kcen kcen...


Ky tekst u dërgua nga Nita GerguriKartolina (1)

2017-03-08 16:45:15
Afrohu ma ngat
Mos um rri ti n'distancë
Me kon si ti
S'e kisha hup kurr kët shanc

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019