Më mbaj mend (për 1 muaj)


Majk - Qikita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qikita".
3. Video është e këngës "Qikita", por nuk këndohet nga Majk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Majk - Qikita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  76

Muzika & Teksti:

Majk

Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

30/11/2018

2018-11-30T17:00:03+00:00Qiki,Qiki, QIki, Qiki, Qikita
Tu nga mas teje une kurr su merzita
Qiki, Qiki, QIki, Qiki,Qikita
Ti je mengjesi jem, me ty fillon dita
(Ay) qka kado qe ben ty tka hije
(Ay) Femen me shum stil e me shije
O nboten teme vec ti je (yee lalalalala)

Ti pom terhek me levizje provokuse
O nuk po di a me tu afru se
Dukesh shum e nxeht perveluse
Pak tradhetare, Pak mashtruse
Ej mami, mami, mami, mami
A kishe ardh me mu en Miami
Ej mami, mami, mami, mami
Se edhe pak e valon ty fustani
Se vec per ty pi coj kta shotat
Ma theve zemren copa, copa, copa
Bonu e jemja, krejt bota bohet e jotja
La vida, vida, vida loca

Vec ama buzen e bonem per veti
Imagjino dikun un e ti buz detit
Mos meno per kurgjo vec shijo momentin
Te mkishe ngu nihere shkon mas leti

Qiki, Qiki, QIki, Qiki, Qikita
Tu nga mas teje une kurr su merzita
Qiki, Qiki, QIki,QIki, Qikita
Ti je mengjesi jem, me ty fillon dita
(Ay) Ckado qe ben ty tka hije
(Ay) Femen me shum stil e me shije
O nboten teme je vec ti (yee lalalalala)

Zemer une sjam super, supero Mario
E kom nji kerr amo nuk o kabrio
As nuk jom facer si Di Caprio
Amo ngaj mas teje si me bo cardio(ey)
O vec coma lokacionin
Per ty e bllokoj komunikacionin
O zemer mos ma nal ti mu telefonin
Se spo muj mu ngi tu ta ni zonin
E cado qe tkan thon per mu o genjeshter
Un vi ta ndreqi jeten ti thirrem mjeshter
Tlutna mos ma shty mu deri neser, o deri neser, o deri neser

Vec ama buzen e bonem per veti
Imagjino dikun un e ti buz detit
Mos meno per kurgjo vec shijo momentin
Te mkishe ngu nihere shkon mas leti

Qiki, Qiki, QIki,Qiki, Qikita
Tu nga mas teje une kurr su merzita
Qiki, Qiki, QIki, Qiki, Qikita
Ti je mengjesi jem, me ty fillon dita
(Ay) Ckado qe ben ty tka hije
(Ay) Femen me shum stil e me shije
O nboten tem je vec ti (yee lalalalala)


Ky tekst u dërgua nga Kejsi   dionaKartolina (8)

8
22
6
13
9
9
25
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Majk:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet