Më mbaj mend (për 1 muaj)


Majk - Serenate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Serenate".
3. Video është e këngës "Serenate", por nuk këndohet nga Majk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Majk - Serenate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Teksti:

Majk

Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

28/05/2020

2020-05-28T18:00:19+00:00Sa po m'vjen inati
çdo sen ma bone si me magji
ma more diellin dhe m'le n'shi
po m'rri shum ftofte
m'le me u ngri

Ah dashuri, ça m'ke bo
dashuri
Ah dashuri, çka m'ke bo
nuk e di

E tash po sillna
si i humbun une natën
S'po m'shoqnon ti
po m'shoqnojnë tingujt e gitares
Ta knova serenatën
e ti nuk dole n'dritare
Po mu s'ma nin ça e ndjeje
e foli, nuk ëm vjen marre

Zemrën e buzqeshjen që une ty ti dhash dhash, dhash, dhash
O t'lutna kthemi tash
masi mo nuk jena bashk
bashk, bashk, bashk
O kthemi...
T'lutna ti mu kthemi
Asniherë nuk thash ti themi
O kurr nuk te thash ti mu themi
S'e di pse e bone ti

Sa po m'vjen inati
çdo sen ma bone si me magji
ma more diellin e m'le n'shi
po m'rri shum ftofte
m'le me u ngri

Ah dashuri, ça m'ke bo
dashuri
Ah dashuri, ça m'ke bo
nuk e di

Po une prap e mora veten
Tu ngajt mas teje
s'ja dita vetes vlerën
Kom menu që je kon tu ma ndreq
veç ma kishe prish jetën
E kto e kuptova
kur u bona une me tjetrën

O si të lash e më s'të pash
A e din çka?
Maj kejt kujtimet qe ti dhash
O bejbe, maj, maj
Koha me ta bo bye, bye
Kujtimet ti maj, maj
Gjithçka u kry, bye, bye

Sa po m'vjen inati
çdo sen ma bone si me magji
ma more diellin e m'le n'shi
po m'rri shum ftofte
m'le me u ngri

Ah dashuri, ça m'ke bo
dashuri
Ah dashuri, ça m'ke bo
nuk e di
Ah dashuri, ça m'ke bo
dashuri
Ah dashuri, ça m'ke bo
nuk e di


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (5)

10
10
18
22
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Majk:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet