Audio

Dr.Nushi - Na Ma T'fort  (Feat. Ekrem Gj & Misterioz)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2008

2008-09-23T04:11:33

Featuring

Ekrem Gj

Featuring

MisteriozKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Ma T'fort" kënduar nga Dr.Nushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr.Nushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dr.Nushi:

Më Shumë...