Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Dreams - Nuk Dua Ta Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39

Unë te dua ne krah
te rilind sa her vdes
te te kem naten e mir
te te kem mirmengjes
por ti nuk mund ta dish
unë nuk dua ta dish

Unë te dua ne krah
te rilind sa her vdes
te te kem naten e mir
te te kem mirmengjes
por ti nuk mund ta dish
unë nuk dua ta dish

Unë te dua nga larg
te me prekesh vetmin
te të ndjej mungese
te të ndjej praninë
por une nuk dua ta dish
ti nuk duhet ta dish

Nuk dua ta dish se sa shum me mungon
as qe ora ne mur ne çdo rrahje renkon
nëse nuk jam aty kur ti enderron
unë nuk dua ta di ç’mendim nga gjumi te zgjon (2 here)

Mos me rri me pranë
nëse fryme me nuk marr
ti je engjell arte
ndërsa unë jam zjarr
nuk dua te djeg
sepse ti je Jete

Mos më thuaj me fal
falja s'është për ty
unë nuk mundem te shoh
lot pendese ne sy
dhe kur me mendon ti
jo nuk dua ta di

Nuk dua ta dish se sa shum me mungon
as kjo ora ne mur ne çdo rrahje renkon
nëse nuk jam aty ku ti enderron
unë nuk dua ta di c'mendim nga gjumi te zgjon (4 here)

Ky tekst u dërgua nga Nora   aniahmPublikimi: 01/12/2004
Orkestrimi: Andy Gramm


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:


Komente 0


The Dreams - Nuk Dua Ta Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dua Ta Di".
3. Video është e këngës "Nuk Dua Ta Di", por nuk këndohet nga The Dreams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.