Dren Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dren Abazi është një këngëtar, autor këngësh dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe jazz. Mjaftoi nje kenge per ta bere Dren Abazin jo vetem te fameshem, por edhe nje seks simbol Shqiptare. 1.92 metrat gjatesi, pamja terheqese, veshja gjithmone me stil, tipi pak indiferent, kaq i duhej per ti bere femrat te apasionoeshin pas tij dhe te ”Shkulnin floket” sa here shfaqej ne ekran. Interesi i mediave per Drenin ishte i madh dhe thuajse cdo jave ate e shikoje ne kopertinen e ndonje gazete apo reviste. Titujt ishin thuajse te njejte: Dren ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Art Abazit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Agron Ahmeti

Rrufeja

Valon Rama

ZeeroMan

Acidi

Monny

Hysni Zeqiri

Don Arbas

B52

Burim Hoxha


Tags: Dren Abazi, Zig Zag Orchestra, Zig-Zag Orchestra

Krijo Një Kartolinë