Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Ku Je Ti? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ku Je Ti

Nuk t'Shaj As Ty As Motin
Per Net Te Ftofta Nuk e Akuzoja Zotin At Dit Kur Te Njoha Nuk Ta Shaj Mamin As ShoKet Qet Binden Bile As Minifustanin PER te Cilin u Grindem

Jan Zbeh Natyra Fyelli Bariu Me Nuk Ka Ngjyra Fryn Era Veriut
Ref (2X)

Ku Ku KU Je Ti iKE Sikur se Val Deti Ku kU kU Je Ti Pa Ty Esht i Zbrazt Qyteti

Si Robnesha Lajka Trazun Jam Sikur Lule nVaz Jam Si Zogu Ne Kafaz si Peshku ne Uj Valz e Din Profeti edhe Muahamedi e Din Jezu Krishti Nga Nazareti

Jan Zbeh Natyra Fyelli Bariu Me Nuk Ka Ngjyra Fryn Era Veriut
Ref 3X
Ku Ku KU Je Ti iKE Sikur se Val Deti Ku kU kU Je Ti Pa Ty Esht i Zbrazt Qyteti


Drenusha Latifi - Ku Je Ti?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti?".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti?", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0