Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Aspak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Per me fjal i pari je
Vetja t'duket shume perfekt
Ndryshe je ne tehori
Ndryshe ne realitet

Me mir hiq mos fol
Po tregoje veten
Sme intereson
Qfar ke ber me tjetren
Sdua tja di
Se kush te ka dasht
Apo sa i ke lan e sa i ke pas

Ref:(4x)
Aspak si dua
Si du kto tema
Nuk jan tverteta
Sjan nga zemra

Emrin tim dhe ne gjum
Ndoshta sonte e therret
Ndoshta kjo eshte mir per ty
Ta kuptosh qe mbete vet

Me mir hiq mos fol
Po tregoje veten
Sme intereson
Qfar ke ber me tjetren
Sdua tja di
Se kush te ka dasht
Apo sa i ke lane e sa i ke pas

Ref:(4x)
Aspak si dua
Si du kto tema
Nuk jan tverteta
Sjan nga zemra

Ref:(4x)
Aspak si dua
Si du kto tema
Nuk jan tverteta
Sjan nga zemra


Ky tekst u dërgua nga  loraloraDrenusha Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/03/2011
Video Produksioni: Urban Graphics


Drenusha Latifi - Aspak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aspak".
3. Video është e këngës "Aspak", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0