TEKSTESHQIP

Drenz
Zemra
Lyrics
(Feat. J Gashi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra" kënduar nga Drenz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që produkti muzikor erdhi i finalizuar tek shikuesit i plotësuar me klip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti De-Al Production. Ky videoklip u publikua me datë 19 Mars 2023. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari, ndërsa arranzhues i muzikës dhe studio producenti është EngliVersal.