A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
J Gashi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: J Gashi is a popular singer of Pop & R&B music. Jeton Gashi i njohur me emrin e artit J Gashi, eshte nje kengetar me origjine Kosovare por jeton ne Durres. Eshte CEO i Lumination Studio, ku prodhon dhe kenget e tij. Në Shtator 2016, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Sexy Girl". Në Tetor 2018, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Hola". Më datë 16 Maj 2019, J Gashi publikon videoklipin "Dope"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ardi (Ardi Kajtazi)

Uki Latifi

Stanaj

John Shahu

Shkelqim Berberi

Anxhelo Koci

Seven Saraqi

Arber Krasniqi

Erkan Kumanova

Fatlum Zeka


Tags: J Gashi, Jeton Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019