Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dritan Jashari - Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet".
3. Video është e këngës "Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dritan Jashari - Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Shqipja Master

Komente

Asnjë Koment

08/12/2013

2013-12-08T09:39:07+00:00Gojesheqere sherbetli
T'ka fale Zoti bukuri x2

Marshalla e bardhe si bora
E me t'preke po m'dridhet dora x2

Ref...x2
Du me te marr oj çike ne shpi
Se dashnia s'ka kufi
Me e çu o moj kete jete
Nuk eshte jeta njemije vjet

Kaçurrelet fije fije
Bukuria te paska hije x2

Mos me lodh mos me mundo
Zemra zemren shume e do x2

Ref...x2
Du me te marr oj çike ne shpi
Se dashnia s'ka kufi
Me e çu o moj kete jete
Nuk eshte jeta njemije vjet

...

Ref...x2
Du me te marr oj çike ne shpi
Se dashnia s'ka kufi
Me e çu o moj kete jete
Nuk eshte jeta njemije vjet


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet