Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dritan Shtylla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Dritan Shtylla është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Kushtrim Hajrullahu

Hekuran Prenaj

Qazim Kryeziu

Besnik Zikolli

Ilir Livoreka

Perparim Ademi

Stivart Cela

Xhulio Milloshi

Rifat Maxhuni

Xhavit Ujkani

Tags: Dritan Shtylla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet