Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Street Project  (Feat. Ak47 & Black Street)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Black Street

10/01/2011

2011-01-10T17:17:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Street Project" kënduar nga Dryton Deqanasi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dryton Deqanasi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet