Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Edmond Cibaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Sohodoll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Edmond Cibaku është një këngëtar i njohur. Me kenget e tij dhe zerin mbreslenes ka marre zemren e shume njerezve. Ai ka lindur ne fshatin e Sohodollit (Diber) ku vazhdoi mesimet e tij shkollore. Pas pak kohesh erdhi ne Tirane per nje jete me te mire. Ne Tirane ai ka mundesuar nje videoklip ne BBF reth vitit 2009. Më datë 11 Prill 2016, Dritan Jashari publikon videoklipin "Kenga Per Mahmut Dac Kalisin", në bashkëpunim me Edmond Cibaku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareGenjeshtare


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Toci

Glenis Dume

Anaid

Endrik Beba

Elton Ismaili

Domeniko

Endrit Shani

Erion Beqo

Elis Nova

Naim Hoti

Tags: Edmond Cibaku, Mond Cibaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet