Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj - Malli Jot Bijë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Po shkojn nuset dit e nat
Te nana me nejt
E ti bi ne qosh dunjas
Qysh mu hupe krejt
Shoqet tua krejt okolla
E ti larg ngurbet
Zemra nan flak me digjet
Fun e kry jam tret

Refreni:
Malli jot bi malli jot
Nzemer po mle dert
Te percolla per te buri
Por jo per gyrbet
Sikur nanat tjera
Dashta edhe un
Me ardh bi ti pak ma shpesh
Nana gzohet shum

Kur po folim ntelefon
Si nana me bi
Kur pe nalim muhabetin
Pom len me merzi
Tham sa dete e male
Je larg bija jem
Syt ja nisin me lotu
Shpirti bi pom dhem

Refreni:
Malli jot bi malli jot
Nzemer po mle dert
Te percolla per te buri
Por jo per gyrbet
Sikur nanat tjera
Dashta edhe un
Me ardh bi ti pak ma shpesh
Nana gzohet shum
Edona Hasanaj
Publikimi: 14/06/2020
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Egzon Bajraliu


Edona Hasanaj - Malli Jot Bijë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Jot Bijë".
3. Video është e këngës "Malli Jot Bijë", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0