Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Sa Mall Qe Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

gjithqka mori fund per mua dhe per ty me perpara te vdes se sa te shoh me sy kaq ishte me shume nuk mundem nese ishte kjo kenga mire nese jo nuk kame me teper qte beje naten e mire dhe mirupafshime......


Ky tekst u dërgua nga FjoralbaEdona Llalloshi
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Xhevdet Gashi
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Xhevdet Gashi


Edona Llalloshi - Sa Mall Qe Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mall Qe Kam".
3. Video është e këngës "Sa Mall Qe Kam", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0