Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Zjarr Ne Janar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

haaaaaaa aaaa,ecem sebashku ne te ftohet rrugices se lagur,dora shprishu flokun shpirti i perflakur,dhe ne gjirin tend kerkova shkruhej ne janar buzet plasaritur zemrat morren zjarr, ecem ne et ftohet se per ne skishte acar ku mbet dashuria jon sikur zjarr ne janar2x. fundin ne edinim por nuk flisnim do te nje takim puthej e par dridhje edhe lote2x


Ky tekst u dërgua nga DakiEdona Llalloshi
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Edona Llalloshi - Zjarr Ne Janar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr Ne Janar".
3. Video është e këngës "Zjarr Ne Janar", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0