Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Abazi - Mëkatar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Zgjatma dorën o vëlla
Këshillom ti për Allah
Kam nevoj un drit me pa
Jam i vetëm i pa krah

N’skaj të rrugës pa drejtim
Shum i lodhur shpirti im
Prej gabimi në gabim
Zemra ime don pendim

Refreni:
Mëkatar un jam
Mëkatar un jam,
Ah sa shum, gabova
Un jam shum pishman.

Shpresa mbeti gjall
Zoti im më fal,
Un jam robi yt
Un jam Mëkatar

Nuk kam forc as të lotoj
Rrugën drejt po e kërkoj
Jam i ri dua t’jetoj
Zotin një ta adhuroj

N’skaj të rrugës pa drejtim
Shum i lodhur shpirti im
Prej gabimi në gabim
Zemra ime don pendim


Ky tekst u dërgua nga  xonii5Egzon Abazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2015
Teksti: Hazbi Thera


Egzon Abazi - Mëkatar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mëkatar".
3. Video është e këngës "Mëkatar", por nuk këndohet nga Egzon Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Abazi:


Komente 0