Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ibrahimi - Noor Ala Noor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Bismillahi nur x3
Nurun ala nur
Bismilahi nur x 3
Nurun ala nur
Allah rahman
Allah rahim
Allah alim
Allah hakim x2

Garid ja shiblel iman
Garid westehbil kuran x2
Fihil haku we fihil nur
Fihil lu'lu wel merxhan x 2
Garid ja shiblel iman
Garid westehbil kuran x3

Fihil haku we fihil nur
Fihil lu'lu wel merxhan x2

Aşkın ile aşıklar
Yansın ya resulAllah
yansin ya resulAllah
Içip aşkın şarabı
kansın ya resulAllahh
kansın ya resulAllahh
La ilahe ilAllah
Muhammed resulullah Muhammed redulullah
Lailahe Allah Muhammed resulullah
MUhammed resulullah Muhammed resulullah


Ky tekst u dërgua nga X presonEgzon Ibrahimi
Publikimi: 02/04/2019
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Produksioni: Fatmir Muja


Egzon Ibrahimi - Noor Ala Noor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Noor Ala Noor".
3. Video është e këngës "Noor Ala Noor", por nuk këndohet nga Egzon Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Ibrahimi:


Komente 0