Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ibrahimi - Lutje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na zgjo me emrat e tu Allah mos na le buzet pa bismilah allah mos naj thaj gjuhet pa emrin tend jarabbi e pershendetje qoj resulit amin naj ruaj prindit naj lumturo ata qe shkuan naj meshiro ata qe vin naj udhezo te semuret tan naj sheroh amin amin
Bekoji pernat e dijetarve amin syt e policve dhe te ushtarve amin beko puntoret qe heret zgjohen amin edhe kur lodhen nuk derzohen amin beko furtaret qe bejn brumin amin edhe mjekët që perzon gjumin amin na ushqe trupat me hallall amin na bëj per ty te ndjejm mall amin Për sprovat tona na jep ilaç amin e çdo përulje na e bëj miraxh amin
Naj gzo jetimat jepju skamnorve naj ruj familjet e deshmorve naj ruj Hafizët e Kur'anit driten e Dinit dhe Imanit Priftësve të vendit jepju nur ne vend të zemres mos te ken gur amin amin amin amin

Na bëj te dalim nga kjo dynja me
La-ilahe-il allah
La-ilahe-il allah


Ky tekst u dërgua nga Dijon MuhaxheriEgzon Ibrahimi
Publikimi: 08/04/2022
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Videorelaizimi: Dtv


Egzon Ibrahimi - Lutje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutje".
3. Video është e këngës "Lutje", por nuk këndohet nga Egzon Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Ibrahimi:


Komente 0