Më mbaj mend (për 1 muaj)


Egzon Pireci - Dita E Diel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita E Diel".
3. Video është e këngës "Dita E Diel", por nuk këndohet nga Egzon Pireci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Egzon Pireci - Dita E Diel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

31/12/2011

2011-12-31T15:02:26+00:00E diel ishte ajoo dit
qielli u mbyll nje rrufe pa drid
dikush erdh dhe me morri krejt
kur me tha e dashura tka ndrruar jet
lajm i zi nje engjull i vdekur
ishte jeta ime pse e vdekur
me sjetoj veq eci pa fjal
ne rrug pa kthesa ku ska me shpresa

Ref:2x

Kur me pyesin per dashurin
sdo te flas aspak zoti e din
lule per varr askush sdua tme sjell
se mi solli dhurat dita e diel

Fat...sdo tkerkoj me kurr
ne ket jet pa ty do te jam mur
me mashtroj jeta me tpa verteta
mi humbi te gjita at'her kur i gjeta
fjalet si njoh gjithqka ka mbaru
zjarri mbi shpirtin tim sapo ka fillu
nuk t'harroj pran teje jam
edhe un kam vdekur deshmitar zotin kammmmm


Ky tekst u dërgua nga  qlirche
Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet