Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Pireci - Sa Keq Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sa Keq Pa Ty" kënduar nga Egzon Pireci.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sa Keq Pa Ty".

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 01/05/2021
Muzika: Miti Geci
Teksti: Miti Geci
Orkestrimi: Miti Geci
Video Produksioni: BUG Production
Saksafon & Klarinet: Sinan Kajtazi
Styling: Arbnor AliuMë Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:


Komente 0


Egzon Pireci - Sa Keq Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Keq Pa Ty".
3. Video është e këngës "Sa Keq Pa Ty", por nuk këndohet nga Egzon Pireci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.