Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ekrem Gj - Tjert Folin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjert Folin".
3. Video është e këngës "Tjert Folin", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekrem Gj - Tjert Folin  (Feat. Mc Mix & Dr.Mic)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Prishtina Thërret"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Majk

19/11/2008

2008-11-19T01:44:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tjert Folin" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga TDS. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Intro : MC MIX

Deri sa kejt folin e deri sa kejt rrin!
Check it yeah aha TDS - EkremGj
MC Mix - Dr. Mic Ya!
Haha FrontLine Music InfUSA (aiiiii) ai

Chorus : MC MIX

DERI SA BOJM SENE QE TJERT SI DIN
N'MESIN E MESIT T'SUKSESIT MRRIM
E DERI SA KEJT FOLIN NA SHUJNA - RRINA
E DERI SA KEJT RRIN NEVE NA THRRET PRISHTINA

Dr. Mic

Ik pi rruges tem kur t'dho - vi me fast feat turbo
N'qoftse ki me thon diqka n'mikrofon - t'lutna hajde urdhno!
Amo masi qe t'em nisht ki me me thon - o-o un z'du me bo
Normal qe s'mun me bo se e rexhi - me tekst
Qe jo me t'tekst e rexhi - me flow
Qe jo me zo e rexhi - me zo
Normal qe muj me bo po-po
Mikrofonin pi dores tone ti lsho
Ama mikrofonin ton n'dor tem - une dho show
TDS e EkiGjo tjert hiq nuk jom ka i ngjoh
Kejt qa munesh me bo per neve - o mi qu durt me bo HELLO
Ju mu krahasu me neve normal - qe kini HELL NO
E n'qoftse nuk ju pelqejm - me na thon skini nevoj
Kejt qa muni me bo per neve - o me ardh me na marr KARIN n'goj

MC Mix :

Kadal nale veten lsho veten - Slow Down
Me t'kallxu drejt per asnjonin kari sem han
Muni mi bo qato qe doni - muni mi thon qato qe i thoni
Kerret e femnat jon per kong - neper kang i andrroni
Nqoft se menoni qe e boj per money - gaboni
Un se boj per money e boj perfuni - per funny kshtu qe ngoni (ngoni)
Spo muni mi mrri kejt - une ta boj shum shpejt
E boni ni kong ndryshe - me flow beat tekst t'njejt
S'mun me t'pelqy stili jem - ateher puthma koqen
Un pa spot e pare - muj me ta nxon ty meniher shoqen
Me UNDER nuk ka pare - po me KOMERCI je zerro
Un reppin e boj per qefi - n'tjetrin biznis paloj EURO

Chorus : MC MIX

DERI SA BOJM SENE QE TJERT SI DIN
N'MESIN E MESIT T'SUKSESIT MRRIM
E DERI SA KEJT FOLIN NA SHUJNA - RRINA
E DERI SA KEJT RRIN NEVE NA THRRET PRISHTINA

EkremGj :

Nal nal nal nal ej qoj durt nalt nalt nalt
Po ta prish timin ? - ku o ai bal bal
Amo tripin nai nai nai naijs - TDS EkiFlow 50Cent Sajk
Mir se vjen ky trip i ri - kto fjal n'ket beat pi shti
Ata inatgji sun pi ni - me dy rima n'pipili
Ja nisin trullaven - me na ba po sun bahen
Vi jau kallxoj paren - ja nisin si bitchat kurvaven
Klas botnor qysh pi vaktit - Eki e ka pas n'dor
Nuk o faz kur Eki s'ta rras - e ti plas me t'fol
E kom pas n'dor - e kom dit egzakt qa ka pas me ndodh
Amo ti spo kupton si njeri - po m'shtin si shtaz me fol

Chorus : MC MIX

DERI SA BOJM SENE QE TJERT SI DIN
N'MESIN E MESIT T'SUKSESIT MRRIM
E DERI SA KEJT FOLIN NA SHUJNA - RRINA
E DERI SA KEJT RRIN NEVE NA THRRET PRISHTINAMë Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet