Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Gj - Ta Hekim Flamën (Feat. G-Fighter & Japan)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

yeah Ekrem Gj G-fighter INFFINIt e japani yeah infusamisic ky sen o per mangupa ky sen o per mangupa naksion hehe yeah haj qishtu shkon
Shkruje gl po ta shprazim canten shkruje gl po ta heki flamen shkruje gl po ta shprazim canten shkruje gl po ta hekim flameen pau pau dy
tri her ne qiell kush o martohet nket vakt e kena nxon tu vjedh jo o Zot mos a pet ntzi tlutna per dy tre minuta shendrrona ngangster tmir
jom i urt jom i bot vete femren tem cizmet e gata midis veres me hamer po vjen skom cka merzitna per pare a per mbushje a per tjerat qi i
i kom borxhli muzika nkop qiellit spo nji cka cka po thu cka po murmuron o zotni fol cka ke ni cka ske ni ato jan ripogat e mia jaa sjon tatij
cilen shkoll shkon ti ngjimnas nora 3 perpara pritem perjasht ec drejt ec mos kshyr permas cajo me hamer vjen flen pa germaz shkruje gl po ta
shprazim canten shkruje gl po ta hekim flamen shkruje gl po ta shprazim canten shkruje gl po ta hekim flamen kush kush kushta shpraz canten
kush kush kush ta hek flamen kush kush kush ta shpraz canten yeah ue ue une di dhe vi dhe boj cha me bo chi nket chim nane kerkujna rrugen sja
lishoj po ma din tuten hala pa e shti doren nxhep mir e din se cdo sen i jem i babes per hyret kerset kush midis prishtine sillet me X5 krejt e
din se kom sukses se un e bi famen me thes kush ta ban repin bajat e tshti me dhi nta ni fajter me ni fllo me ni zo se amig tjeter nuk ka mir
e din cha muj me nxjerr kur simbol kam INFFINIT kur me ni fjal me ni rim aaa inaxhit i la xhagit let o me chu fjal po fshtir a me ja ngre kamen
une nuk jam mangup po mangupav ja ha nanen spom ha kari a um don a cha thu a cha menon ky sen o npozicion e shkon per mangupa qi ion naksion ha
llahile ki me nu qi ma len kile kur rep une boj ti je me zile hile shkruje gl po ta shprazim chanten shkruje gl po ta hekim flamen shkruje gl
po ta shprazim canten shkruje gl po ta hekim flamen kush kush kush ta hek flamen kush kush kush ta shpraz chanten kush kush kush ta hek flamen
jeta ime e zbatube nrrug chatu ku u rrita iom kan mangup nxhdo aspekt pranone me moral iuv mrrina sa kesh une nqetsi e tash mu um dominojn
iom kon qaj qi kom kry vakte e tash ion qu um akuzijn pu largona prej kti veni po zemren ktu pe lo ke me cky japani chy kerkush sn i ka bo zo
e tash une kur tshkoj une muni me thon japani su kon i vertet po un nuk i bi pishmon per asni sen kush e ka lyp une ja kom gjet sum nalet fryma
o pidh nane edhe pse siom i lim depertoj nxhdo aspekt edhe pse iom i lidht me zingjir lirisht mu thirrem gangster me xhdo sen qi une e boj
si fmi kom dallu si fmi qert kurr siom kom nisoj kur u nisa une ne ket loj ska pas njeri qi um ka nal ka pas plot mangupa qi kan dasht
mu perpara mem dal po ala sjom ra prej fronti hala japani i fillimit bashk edhe nana hi cha disi po japani ea arriti qellimit shkruje gl
po ta shprazim chanten shkruje gl po ta hekim flamen shkruje gl po ta shprazim chanten shkruje gl po ta hekim flamen kush kush kush ta hek
flamen kush kush kush ta shpraz chanten kush kush kush ta hek flamen shkruje gl po ta shprazim canten shkruje gl po ta hekim flamen shkruje
fl po ta shprazim canten shkruje gl po ta hekim flamen kush kush kush ta shpraz chanten kush kush kush ta hek flamen flamen flamen


Ky tekst u dërgua nga Leoo-inffinittEkrem Gj
Featuring: Fajt & Japan
Publikimi: 14/07/2009


Ekrem Gj - Ta Hekim Flamën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Hekim Flamën".
3. Video është e këngës "Ta Hekim Flamën", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:


Komente 0