Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ekrem Gj - Jena Kthy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Kthy".
3. Video është e këngës "Jena Kthy", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekrem Gj - Jena Kthy  (Feat. Da Ghost)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hakmarrje"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Da Ghost

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00[Verse 1]
Like I give a fuck, FUCK qa biqat thojnë
kurva niher gishtat poshtë masnej gishtat n'gojë!
I thej leht, kta jon si shtapiqa t'hollë
a pom kallxon najkush qysh hinën qita biqa n'lojë?!
Garant parja... qisi zdrala Eki i pshtynë
thuse po han fara, masi ra fjala
Qisi zdrala bohna kishe s'i shoh kur jom kah shpija
n'pretekstin qe mu ka rritë dioptrija!
Lil' fuckers, daddy's home
i kom fjalt qaq t'mdhaja, juve vesht s'ju nxojnë!
Prit! Gati harrova qa kesh tu thonë
s'keni aftsi qata pantollat i veshni t'gjonë!
S'ka boll oksigjen mu frymzu pi lojës
n'frymën e mramtë hiphopi m'ka qitë mu pi gojës!
Liricist, tha "Ek mos hup vakt, homie"
thuse hiphopi me bodigarda, ju sun i afroni!
Ghost, ulu kqyr seri si spektatorë
qysh jau myti shpresat e jau lo t'dekta n'dorë
"S'ka menu më t'përmen, Ek, n'afekt ka folë"
Tetshja's back! Qyre qysh met pa gojë!
S'po thom qe najsen a najsen
veq me qu kry me neve o' si me kcy shyt kur s'ka ujë mrena n'bazen!
Për ata qe kan dyshu a hala dyshojnë
gëlltitni kar, legjendat si na kurr s'ndryshojnë!

[Hook]
Kush po vjen drejt prej skarës?
Qaj Ghosti i qartun, inatgjitë veq kallën!
JENA KTHY!
Vjen drejt prej skarës
qiky Eki qartun, inatgjitë veq kallën!
JENA KTHY!
--
E dijnë mirë tripin
si vijmë ata ikin se e dijnë qe i fikim
JENA KTHY!
E dijnë mirë tripin
si vijmë ata ikin se e dijnë qe i fikim
JENA KTHY!

[Da Ghost]
Ti sillu kah tu sillsh, mu s'ki me mujt me m'ikë
kujtohu pak idollat kush s'ti len me livritë!
Njerzit menojnë qe jom dekë e jom bo superstar
Ghosti u kthy babës mledhni plaqkat shkoni n'kar!
Hajde lujna domino, rroke njo rrxoj krejt
s'ka krahasim mes nesh se s'jem kon kurr t'njejt!
Une e boj kur du e jo xhepi kur e lypë
e veshi kur ta lypë, temperaturen Tetshja ta hypë!
Qe me t'ftofë mirë, masnej me t'bo pishman
pse man s'ja dijshe hallin vetit e tash po han
qe je i papam, pa asni plan
po qysh mu marrë me ty kur ty as miza nuk t'han!
Incest! Mo se t'boj me fol vetmeveti
kur o' puna repit nisë e belbon prej sikleti!
"O u kthyn kta 2-të, aksident, maksimalisht mi besu"
shume ju rrehni gjyks hala me klikime fallc gjith!
Jem kon lirikisht t'paparashikushëm
Tetshja jau ka shti n'gjak lojën e ka ndrru dukshëm!
E qka bojne hejterat, e thithin pa pushim
grrithën n'rrjete sociale cili osht ma trim!
Biznismena, a met mo naj MC?
krejt mafijasha estradën full e ki
Bilur t'bardh rrjepca e m'shitën full t'zi
ku jon shokt kur t'flugët meqka, ku o hekri, G?

[Hook]
Kush po vjen drejt prej skarës?
Qaj Ghosti i qartun, inatgjitë veq kallën!
JENA KTHY!
Vjen drejt prej skarës
qiky Eki qartun, inatgjitë veq kallën!
JENA KTHY!
--
E dijnë mirë tripin
si vijmë ata ikin se e dijnë qe i fikim
JENA KTHY!
E dijnë mirë tripin
si vijmë ata ikin se e dijnë qe i fikim
JENA KTHY!


Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet