TEKSTESHQIP

Ekrem Rama & Buqe Rama
Urime Martesa Jone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urime Martesa Jone" kënduar nga Ekrem Rama & Buqe Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.