Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elbasan Munishi - Je Kurorë E Dashurisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


-I-
Emri yt për mua ish dëshirë
Kjo për zemrën ishte shenj e mirë
Çdo bisedë që kisha me çdokënd
Gjithçka m'lidhej veç për emrin tënd

Dje dëshirë, sot dashuri
Dje dashnorë,e sot çift i ri

REFRENI:
Sot nuk je vetëm dëshirë
Sot nuk je vetëm një emër
Je kurorë e dashurisë
Që me vite t`mbaj në zemër
-II-
Nga kjo jetë nuk di ma shumë çka pret
Kur çdo andërr është realitet
Cakrrom gotën shpirt e më buzqesh
Le t'vallëzojnë dasmorët përreth nesh


Ky tekst u dërgua nga vukiElbasan Munishi
Publikimi: 05/07/2022
Muzika: Hysni Klinaku
Teksti: Milaim Islami
Orkestrimi: Hysni Klinaku
Video Produksioni: Jehona
Ud & Buzuk: Astrit Stafaj
Studio: Lumi
Directed: Vigan IbishiElbasan Munishi - Je Kurorë E Dashurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Kurorë E Dashurisë".
3. Video është e këngës "Je Kurorë E Dashurisë", por nuk këndohet nga Elbasan Munishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elbasan Munishi:


Komente 0