Official Video

Top 200

Elgit Doda - Ajo Iku  (Feat. Alar Band)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/03/2017

2017-03-07T20:06:57

Featuring

Alar Band
Ajo iku,
nuk mund ta besoj
nuk mjaftoi gjithçka
qe une i dhashe.
Pa te kjo zemer
sot po ndihet bosh
nga mendja dot s'po mundem
ta largoj.

Ajo iku me la vetem nje trishtim
tani po ndjej si vdes
ngadale ky shpirti im.
Vetem pak si une
jo asgje, asgje me shume
vetem pak sikur t'me donte
sa e doja une.

[REF. 2x:]
Ndoshta ti nje dite
do te duash t'me kesh prane
ndoshta ti nje dite
do provosh si shpirti qan
ndoshta ti nje dite
do me thuash te te fal
se dashurine askush ty
jo si un nuk ta dha

Pse kjo zemer
po e don kaq shume
dhe pse dashuri
Me nuk i dha.
Jo nuk e di dhe
sa do vuaj une
Nga mendja
dot spo mundem ta largoj.

Ajo iku me la
vetem nje trishtim
tani po ndjej si vdes
ngadale ky shpirti im.
Vetem pak si une
jo asgje asgje me shume
vetem pak sikur t'me donte
sa e doja une.

[REF. 2x:]
Ndoshta ti nje dite
do te duash t'me kesh prane
ndoshta ti nje dite
do provosh si shpirti qan
ndoshta ti nje dite
do me thuash te te fal
se dashurine askush ty
jo si un nuk ta dha

Kartolina (2)

2018-09-15 14:35:46
Vetëm pak si unë
jo asgjë, asgjë më shumë
Vetëm pak sikur t'më donte
sa e doja unë
2018-02-24 13:41:02
Pa te kjo zemer
sot po ndihet bosh
nga mendja dot s'po mundem
ta largoj.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elgit Doda: