Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - Vetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Më thoje kishe frikë të jesh vetëm
Më thoje jo mos ik, ti jo
E unë të doja sa nuk doja veten
Kështu do jetë gjithmonë
Kështu do jetë gjithmonë

REF.:
Oh, akoma unë për ty sot
veten nuk e mbaj dot
Ti s'e di...
sa për mua ishe ti
Nuk mundem
Sa herë unë ty të shoh
Më duket sikur t'jetoj
S'je më ti
Ajo që shohin sytë e mi

Një zemër bosh është kjo që ka mbetur
E heshtja mbulon sot shpirtin tim
Të shoh si humb ashtu në mjegull
As shpirtin më nuk ke
Kështu gjithmonë do jetë

REF. 3x:
Oh, akoma unë për ty sot
veten nuk e mbaj dot
Ti s'e di...
sa për mua ishe ti
Nuk mundem
Sa herë unë ty të shoh
Më duket sikur t'jetoj
S'je më ti
Ajo që shohin sytë e mi


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/01/2021
Teksti: Elgit Doda & Alban Kondi
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja


Elgit Doda - Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem".
3. Video është e këngës "Vetem", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0