Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda & Romeo Veshaj - Piloti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

(Kenge e frymezuar nga Monika Lubonja dhe Big Brother Albania VIP)

REF.:
Piloti i zemres time je
E bukur ndjenja qe ma dhe
Merre zemren lart mbi re
Piloti i zemres time je

Veten nuk permbaj
Nga shpia du me dal
Nga momenti qe ti nuk je ktu
Se ma the ti nji fjale
Edhe mendjen ma ke marre
E s'po mundem une me t'harru

Se une jam per ty
Per ata sy
E embel kjo dashni
Ti vetem hajde pak
E rrina bashke
Piloti i zemres ti je

REF.:
Piloti i zemres time je
E bukur ndjenja qe ma dhe
Merre zemren lart mbi re
Piloti i zemres time je, ti je

REF.:
Piloti i zemres time je
E bukur ndjenja qe ma dhe
Merre zemren lart mbi re
Piloti i zemres time je, ti je
Elgit Doda & Romeo Veshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2022
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja


Elgit Doda & Romeo Veshaj - Piloti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piloti".
3. Video është e këngës "Piloti", por nuk këndohet nga Elgit Doda & Romeo Veshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 1