A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  100
BIOGRAFIA: Montana është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete Montanes eshte Romeo Veshaj, ndersa binjaku i tij Montela, ne te verete quhet Donald Veshaj. Jane dy personazhe shume simpatik, te cilet arriten shume sukses. Roemo nisi i pari si profesion Aktrimin. Më datë 29 Korrik 2017, Montana publikon videoklipin "Ne Te Sms", në bashkëpunim me Montela....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Youngkan1

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta


Tags: Montana, Romeo Veshaj

Montana në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019