Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Kur Me Shkon Sokakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Kur me shkon sokakut nallgat mi troket moj mi troket
o moj goc e vogel sa te ka lezet

Folme, te lutem-e te lutem-e
fol ne me do apo sme do
ndryshe ma bej varrin dhe te gjalle me mbulo.

Te shkrova nje leter bera nje shaka moj nje shaka
fajin sta kam une ta ka yt vella.

Se une jam pa nene
dhe ti pa baba moj pa baba
fajin s'ta kam une
ta ka yt vella


Ky tekst u dërgua nga Becka I Big Brother   bletathEli Fara
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Eli Fara - Kur Me Shkon Sokakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Me Shkon Sokakut".
3. Video është e këngës "Kur Me Shkon Sokakut", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0