Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Lodhu Kot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  12

Me shume mund cdo gje ndertoj
Vete e prish e vete shkaterroj
Padrejtesia s’me pelqen
Cdo 3 fjale ti me genjen

Ref: Lodhu lodhu kot
Nuk do mundesh te me marrish dot
Dhe ne ferr vend per ty s’ka
Une do qesh, ti ke me qa

S II
Mos kujto se ma ke hedh
Per cdo here qe ma ke dredh
E kam mbyllur njerin sy
O sa shume kam ba per ty


Ky tekst u dërgua nga anonimEli Malaj
Publikimi: 18/07/2013
Muzika: Alban Arifi
Orkestrimi: Alban Arifi


Eli Malaj - Lodhu Kot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lodhu Kot".
3. Video është e këngës "Lodhu Kot", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0